Listeleme:
Quickview

3X4 Membran Tuş Takımı - Keypad

8,50TL

12 düğmeli tuş takımı, mikrodenetleyici projeleri için kullanışlı bir insan arabirimi bileşeni sağlar. Kullanışlı yapışkan sırtlığı, tuş takımını çeşitli uygulamalara monte etmenin basit bir yolunu sağlar. Arduino ve diğer mikroişlemciler ile uyumlu çalışmaktadır. Butonlar bir matrise bağlanır, bu yüzden ped içinde taramak için sadece 7 mikrod..

Quickview

4x4 Membran Tuş Takımı - Keypad

5,91TL

Projeleriniz için bilgi giriş donanımı olarak kullanılır. Arka yüzeyindeki yapışkan yüzey sayesinde çok kolaylıkla montaj edebilirsiniz.Buton özelliklerine sahiptir ve tüm geliştirme kartlarıyla uyumludur.  Arduino ve herhangi bir mikrokontrolör ile kolayca kullanabilirsiniz.Özellikler:Boyut: 68.9 x 76 x 0.8mmKablo Boyu: 85mm (konnektör dahil)..

Stokta yok
Quickview

Arduino 4x4 Matrix Buton Tuş Takımı Modül

8,59TL

4x4 keypad modül, Arduino başta olmak üzere bir çok mikrodenetleyeci ile rahatlıkla kullanılabilen ve kontrol edilebilen çok kullanışlı bir üründür. Kart üzerinde 4x4 şeklinde matrix dizilimindeki tuş takımı bulunmaktadır. Kart üzerinde yer alan erkek headerlarla mikrodenetleyeci arasında bağlantı sağlanarak kullanılabilmektedir. ..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)