Listeleme:
Quickview

HC05 Bluetooth Serial Modül Kartı

30,37TL

HC05 Bluetooth Serial Modül KartıBluetooth-Seri Modül Kartı, Bluetooth SSP(Serial Port Standart) ile kablosuz seri haberleşme uygulamaları için tasarlanmıştır. Prototiplemeye imkan sağlaması, breadboard, arduino ve çeşitli devrelerde rahatça kullanılabilmesi için gerekli pinler devre kartı sayesinde dışarıya alınmıştır.Standart pin yapısı..

Quickview

HC06 Bluetooth Serial Modül Kartı

27,08TL

HC06 Bluetooth-Serial Modül KartıBluetooth-Seri Modül Kartı, Bluetooth SSP(Serial Port Standart) ile kablosuz seri haberleşme uygulamaları için tasarlanmıştır. Prototiplemeye imkan sağlaması, breadboard, arduino ve çeşitli devrelerde rahatça kullanılabilmesi için gerekli pinler devre kartı sayesinde dışarıya alınmıştır.Standart pin yapısı..

Quickview

HM-10 Bluetooth 4.0 Serial Modül Kartı(CC2541)

59,24TL

HM-10 Bluetooth 4.0 Serial Modül Kartı(CC2541)HM-10 düşük enerji tüketimine sahip Bluetooth 4.0 protokolünü destekleyen, rahat kullanım için pinleri breadboard kullanımına uygun hale getirilerek erkek header şeklinde pin çıkışı haline getirilmiş oldukça kullanışlı bir üründür.Kart üzerinde TI'ın CC2541 Bluetooth 4.0 çipi bulunmaktadır Ürün çalışma ..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)