Listeleme:
Quickview

Pinoo İcat Seti

585,68TL

Pinoo Nedir ?Pinoo; 7 yaş ve üzerindeki çocukların daha kolay bir şekilde arduino ile kodlama yapabilmesi için geliştirilmiş bir kontrol kartıdır. Arduinoda bulunan tüm sensörleri bağlantı kablosu yardımıyla kolayca bağlayabilirsiniz.  Pinoo ile Neler Yapılabilir ?Çocuklar Pinoo robotik kodlama kiti toprak nem sensörü ile kendi akıllı sak..

Quickview

Pinoo Maker Seti

683,58TL

Pinoo Nedir ?Pinoo; 7 yaş ve üzerindeki çocukların daha kolay bir şekilde arduino ile kodlama yapabilmesi için geliştirilmiş bir kontrol kartıdır. Arduinoda bulunan tüm sensörleri bağlantı kablosu yardımıyla kolayca bağlayabilirsiniz.Pinoo ile Neler Yapılabilir ?Çocuklar Pinoo ile kendi gece lambasını üretebilir yada ayakkabılarını silmek için bir ..

Quickview

Pinoo Minoo İnteraktif Kodlama ve Tasarım Seti

179,20TL

Pinoo Minoo Nedir?Pinoo Minoo,  iletken nesnelerden klavye ve fare tuşları oluşturmaya yarayan bir elektronik karttır. Herhangi bir programlama bilgisine ihtiyaç duymadan, klavye ve fare ile yönetebildiğiniz tüm uygulama ve oyunları, Pinoo Minoo sayesinde  oluşturduğunuz tuşlar ile kontrol edebilirsiniz. İletken nesneler yardımıyla oluştu..

Quickview

Pinoo Tam Set

963,31TL

Pinoo Nedir ?Pinoo; 7 yaş ve üzerindeki çocukların daha kolay bir şekilde arduino ile kodlama yapabilmesi için geliştirilmiş bir kontrol kartıdır. Arduinoda bulunan tüm sensörleri bağlantı kablosu yardımıyla kolayca bağlayabilirsiniz. Pinoo ile Neler Yapılabilir ?Çocuklar Pinoo ile kendi gece lambasını üretebilir yada ayakkabılarını silme..

Quickview

Pinoo Temel Set

512,25TL

Pinoo Nedir ?Pinoo; 7 yaş ve üzerindeki çocukların daha kolay bir şekilde arduino ile kodlama yapabilmesi için geliştirilmiş bir kontrol kartıdır. Arduinoda bulunan tüm sensörleri bağlantı kablosu yardımıyla kolayca bağlayabilirsiniz.  Pinoo ile Neler Yapılabilir ?Çocuklar Pinoo robotik kodlama kiti ile kendi gece lambasını üretebilir yad..

Quickview

PinooBot Araç Kiti

616,27TL

Pinoobot ile Neler Yapılabilir ? Çocuklar  Pinoobot robotik kodlama kiti  ile kendi araç kitini kurabilirler. Mblock programı üzerinden araç kitini kodlayarak hareket ettirebilirler. Çizgi izleme sensörünü kullanarak çizgileri takip eden bir araç, mesafe sensörü ile engellerden kaçan bir robot sistemi yapabilirler. Bluetooth modülünü..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)